LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Saites Saites
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2018-02-15
Reālās siltumnīcefekta gāzu emisijas kūdrājos Latvijā – mazākas nekā līdz šim uzskatīts
Starptautiskajai mitrāju dienai un Ramsāres konvencijai veltītā seminārā Latvijas Dabas muzejā eksperti iepazīstina ar projekta LIFE REstore ietvaros notiekošo siltumnīcefekta gāzu emisiju mērījumu pirmajiem rezultātiem un secinājumiem.
2018-02-15
Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā darbosies Jauno reindžeru grupa
Lai veicinātu jauniešos izpratni par dabas vērtību saglabāšanu, Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā izveidota Jauno reindžeru kustība, kura būs jau trešā šāda grupa Latvijā, līdztekus Ķemeru un Gaujas Nacionālā parka jaunajiem reindžeriem.
2018-02-14
Aizturēta vairāk nekā 14 tūkstoši kilogramu smaga koraļļu krava
Sadarbojoties ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvalde aizturējusi 14 350 kilogramu koraļļu iežu kravu, kas tranzītā caur Latviju vesta no Ķīnas uz Baltkrieviju bez nepieciešamās atļaujas.
2018-02-13
Bioloģiski vērtīgos zālājus konstatē tikai piektajā daļā no “Dabas skaitīšanā” apsekotajām teritorijām
Dabas aizsardzības pārvalde apkopojusi informāciju par pagājušajā gadā “dabas skaitīšanas” ietvaros veikto zālāju apsekošanu, un tā liecina, ka tikai piektajā daļā no ekspertu apmeklētajām teritorijām konstatēti bioloģiski vērtīgi zālāji.
2018-02-12
Notiks Starptautiskajai mitrāju dienai un Ramsāres konvencijai veltīts seminārs
15. februārī Latvijas Dabas muzejā norisināsies Starptautiskajai mitrāju dienai un Ramsāres konvencijai veltīts seminārs “Pieturzīmes”.
2018-02-09
Lūša dienā Līgatnes dabas takās iepazīs un godā cels Latvijas lielāko kaķi
Sagaidot ANO Pasaules savvaļas sugu dienu, kas šogad veltīta plēsējiem - kaķiem, Līgatnes dabas takas 17. februārī aicina dabas draugus uz Lūša dienu, lai iepazītu Latvijas lielāko kaķi, tā noslēpumaino dzīvesveidu un paradumus.
2018-02-09
Slīterē no apauguma atbrīvo kaļķaino zāļu purvu Pēterezera vigā
Lai nezaudētu retu biotopu, kas ir mājvieta īpaši aizsargājamiem augiem un dzīvniekiem, Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālās administrācijas darbinieki šonedēļ veikuši nozīmīgus kaļķainā zāļu purva uzturēšanas darbus Pēterezera vigā.
2018-02-08
Veclaicenes apceļošanas seriāls turpināsies ar ziemīgu pārgājienu
Turpinot aizsargājamo ainavu apvidus “Veclaicene” apceļošanas seriālu, Dabas aizsardzības pārvalde 18. februārī ielūdz uz ziemīgu pārgājienu, skatot ainavas un meklējot dižkokus.
2018-02-07
Dabas aizsardzības pārvalde aicina izbaudīt ziemu Numernes valnī
Dabas aizsardzības pārvalde 17. februārī aicina aktīvās atpūtas un dabas skatu mīļotājus uz dabas izziņas pārgājienu Numernes valnī, Ziemeļlatgalē, lai kopīgi izstaigātu un iepazītu šo daba parku.
2018-02-02
Eiropas ilgtspējīga tūrisma harta Ķemeru Nacionālajam parkam – mudinājums attīstīties pārdomāti
Starptautiskās Mitrāju dienas ieskaņā Dabas aizsardzības pārvaldes pārziņā esošais Ķemeru Nacionālais parks atkārtoti saņēma Eiropas ilgtspējīga tūrisma hartas sertifikātu.