LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Ziņas

2018-06-21
Sveiciens Saulgriežos
Lai krāšņi un spēcinoši Saulgriežu svētki!
2018-06-20
Dabas aizsardzības pārvalde aicina svētku rotā neizmantot retos augus
Vai tiešām visa laba Jāņu zāle, ko plūc Jāņu vakarā? Diemžēl no dabas saglabāšanas viedokļa šis teiciens nebūs gluži precīzs, jo saskaņā ar Sugu un biotopu aizsardzības likumu ir aizliegts ievākt un tirgot aizsargājamos augus.
2018-06-19
Pirmā Dabas koncertzāles performance 22. jūnijā „Daugavas muzejā”
Dabas koncertzāles radošā komanda sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, aicina interesentus uz dabas, mūzikas, zinātnes, video, mākslas un dramaturģijas bezmaksas performanci 22. jūnijā Salaspils novada „Daugavas muzejā”.
2018-06-18
Slīteres Nacionālajā parkā pludmalē atrasts, visticamāk, noslīcis lācis
Slīteres Nacionālajā parkā uziets miris brūnais lācis (ursus arctos), kurš acīmredzot noslīcis, jo pārāk tālu iepeldējis jūrā. Šis ir tikai trešais brūnā lāča sastapšanas gadījums Slīterē.
2018-06-14
Pļavu dienā pierobežā iepazīs smiltāju zālājus
Dabas aizsardzības pārvalde ceturtdien, 21. jūnijā plkst. 15.00 aicina uz Pļavu dienu Zilupē, kurā šogad izcels īpašu un salīdzinoši reti sastopamu biotopu – smiltāju zālāju.
2018-06-13
Dabas aizsardzības pārvalde Dunduru pļavās mācīs atpazīt aizsargājamos augus
Dabas aizsardzības pārvalde 16. jūnijā pasākumā Līgo noskaņās Ķemeru Nacionālā parka Dunduru pļavās mācīs atpazīt aizsargājamos augus
2018-06-13
Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz mediju pikniku ziedošā pļavā
Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz mediju pikniku ziedošā pļavā, lai informētu par dabas skaitīšanas otrās sezonas norisi.
2018-06-11
Rāznas Nacionālais parks aicina uz sikspārņu nakti Ezerniekos
Lai Rāznas Nacionālā parka iedzīvotājus un viesus iepazīstinātu ar noslēpumainajiem zvēriņiem – lidotājiem, Dabas aizsardzības pārvalde ceturtdien, 14. jūnijā rīko izglītojošu pasākumu “Sikspārņu nakts Rāznas Nacionālajā parkā”,
2018-06-11
Ķemeru Nacionālajā parkā atjaunoto mitrāju teritorijās uzceltas divas jaunas skatu platformas
Sniedzot iespēju vērot dabas procesus palieņu pļavās un mitrāju mežos, Dabas aizsardzības pārvalde Ķemeru Nacionālajā parkā uzcēlusi divas jaunas skatu platformas.
2018-06-06
Uz Teiču purvu – jūnijā ik piektdienu
Lai dotu iespēju plašākam interesentu lokam paviesoties ikdienā maz pieejamajā Teiču dabas rezervātā, Dabas aizsardzības pārvalde jūnijā katru piektdienu aicina uz pārgājieniem Sildu dabas takā.