LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Ziņas

2017-02-27
Pasaules savvaļas sugu dienai veltīti pasākumi Rīgā un citviet Latvijā
Dabas aizsardzības pārvalde, atzīmējot Pasaules savvaļas sugu dienu, aicina ikvienu interesentu no 1.-4.martam uz informatīvi izzinošiem pasākumiem Rīgā, Svētciemā, Rēzeknē un Ventspils novadā.
2017-02-27
Putnu sugu grupas “Pūces” aizsardzības plāna izstrādes apspriedes
Lai izstrādātu vadlīnijas putnu sugu grupas “Pūces” sastopamības konstatēšanai, rast balansu starp cilvēku un pūču vajadzībām, Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotā projekta “Dabas skaitīšana” ietvaros uzsākta sugu grupas aizsardzības plāna izstrāde.
2017-02-24
Skolēni izstrādājuši drosmīgas vides labiekārtošanas idejas
Vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” ietvaros skolēni piedāvā vides labiekārtošanas un izdaiļošanas idejas ar mērķi sapost Latviju gaidāmajām simtgades svinībām.
2017-02-23
Krāslavas novada zemes īpašnieki un apsaimniekotāji izglītojas dabas aizsardzības jautājumos
Šī gada 21. februārī Krāslavā Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālā administrācija sadarbībā ar Krāslavas novada domi rīkoja informatīvi – izglītojošu tikšanos ar zemes īpašniekiem un apsaimniekotājiem.
2017-02-23
Zelta caunas diena Līgatnes dabas takās
Kamēr ziema vēl nav padevusies pavasarim, Dabas aizsardzības pārvalde aicina ikvienu interesentu uz Līgatnes dabas takām, kur sestdien 25.februārī norisināsies Zelta caunas dienas pasākums.
2017-02-23
Dīķa naktssikspārņa sugas aizsardzības plāna izstrādes apspriedes
Ar mērķi veicināt veiksmīgu cilvēku un sikspārņu līdzpastāvēšanu, Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotā projekta “Dabas skaitīšana” ietvaros sākta sugas aizsardzības plāna izstrāde dīķa naktssikspārnim.
2017-02-22
Ielūdzam uz atklāto lekciju par apdraudēto savvaļas sugu nelegālo tirdzniecību
Dabas aizsardzības pārvalde un Latvijas Nacionālā bibliotēka 2. martā ielūdz uz atklāto lekciju “No suvenīriem līdz bruņotiem konfliktiem jeb īsumā par apdraudēto savvaļas sugu nelegālo tirdzniecību”.
2017-02-20
Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Zaļo pēcpusdienu Kauguru bibliotēkā
Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas darbinieki 23. februārī plkst. 18.00 aicina Kauguru un tuvējās apkārtnes iedzīvotājus uz neformālu atkalredzēšanos Zaļajā pēcpusdienā Kauguru bibliotēkā.
2017-02-14
Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Zaļo pēcpusdienu Smārdes pagasta bibliotēkā
Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas darbinieki 16. februārī plkst. 18:00 aicina Smārdes un tuvējās apkārtnes iedzīvotājus uz neformālu atkalredzēšanos Zaļajā pēcpusdienā Smārdes pagasta bibliotēkā.
2017-02-13
Ziemeļlatgales daba - atklāj to pats!
Šī gada tūrisma sezonas vadmotīvs Ziemeļlatgalē ir daba un tās vērtību izcelšana. Latvijas apceļotājiem dabas izpētes procesu bagātināšanai Rugāju, Balvu, Viļakas, Baltinavas un Kārsavas novadi ir izdevuši Ziemeļlatgales dabas tūrisma ceļvedi.