LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Ziņas

2018-04-19
Ķemeru Nacionālā parka Ceļotāju dienā – aizraujošas dabas un kultūrvēstures izziņas aktivitātes
Lai popularizētu Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātības un tūrisma iespējas, sestdien, 5. maijā, Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz ikgadējo Ceļotāju dienu Ķemeru Nacionālajā parkā (ĶNP) ar devīzi “Rīts pie jūras, pusdienlaiks kūrortā, vakars lauk
2018-04-18
Ķemeru Nacionālajā parkā Starptautisko Zemes dienu atzīmēs ar pasākumu “Plastmasas atkritumiem – NĒ”
Atzīmējot Starptautisko Zemes dienu, kas šogad veltīta plastmasas piesārņojuma draudu mazināšanai, Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrs “Meža māja” svētdien, 22. aprīlī, plkst. 11.00, aicina uz pasākumu „Plastmasas atkritumiem – NĒ!”.
2018-04-17
Gatavojoties laivošanas sezonai, Dabas aizsardzības pārvalde aicina kopīgi sakopt Stendes un Irbes upju teritoriju
Lai jauno ūdens tūrisma sezonu sagaidītu tīrā vidē, Dabas aizsardzības pārvalde sestdien, 5. maijā aicina ikvienu interesentu piedalīties dabas liegumā “Ances purvi un meži” plūstošo Stendes un Irbes upju apkārtnes sakopšanas talkā.
2018-04-17
Pieteikšanās Zaļo Talantu balvai ir sākusies
Vācijas Federālā izglītības un pētniecības ministrija aicina: "Kļūstiet par Zaļo Talantu, veiciniet savu ilgtspējības pētniecību Vācijā un iegūstiet ekskluzīvu piekļuvi ievērojamam izcilu jauno pētnieku tīklam".
2018-04-12
Informatīvais seminārs “Spānijas kailgliemeža invāzija latvijā, problēmas un risinājumi”
Daugavpils Universitātes Dabas izpētes un vides izglītības centrs sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi 19. aprīlī plkst. 10.30 Baznīcas iela 7 Siguldā organizē informatīvo semināru “Spānijas kailgliemeža invāzija latvijā, problēmas un risinājumi”
2018-04-06
Putnu dienu pasākumos varēs iepazīt lidoņus un dziedoņus, iet pārgājienos un gatavot būrīšus
Dabas aizsardzības pārvalde, iesaistoties ikgadējās Putnu dienās, 7. un 8. aprīlī aicina dabas draugus uz dažādiem pasākumiem visā Latvijā, kuros varēs iepazīt putnus, to balsis un uzvedību, kā arī gatavot būrīšus un doties pārgājienos.
2018-04-06
Kūlas dedzināšana samazina bioloģisko daudzveidību
Iestājoties siltam laikam, Dabas aizsardzības pārvalde atgādina, ka kūlas dedzināšana kā apsaimniekošanas metode nav atbalstāma. Ilgstoši izmantota, dedzināšana negatīvi ietekmē augsnes auglību. Ar laiku samazināsaugu sugu daudzveidība.
2018-04-04
Banku Augstskolas studenti izstrādā inovatīvas idejas Ķemeru Nacionālā parka popularizēšanai
Sadarbojoties ar Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālo administrāciju, Banku Augstskolas un 13 partneraugstskolu studenti biznesa nedēļā izstrādājuši vairākus inovatīvus mārketinga risinājumus Ķemeru Nacionālā parka tūrisma attīstībai.
2018-04-03
Šī gada Dabas koncertzāle veltīta dzīvības enerģijas mazajam varonim – hloroplastam
Dabas koncertzāles radošā komanda sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi atklāj šī gada dabas, mūzikas, mākslas un video performances varoni – hloroplastu un pirmā koncerta norises vietu – "Daugavas muzeju".
2018-03-28
Siguldas veselības nedēļā – veselīgas un izglītojošas aktivitātes dabā
Dabas aizsardzības pārvalde, piedaloties Siguldas novada Veselības nedēļā, aicina ģimenes un ikvienu interesentu piedalīties veselīgās un izglītojošās aktivitātēs dabā – pārgājienos un laivu braucienā.