LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Saites Saites
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2017-11-23
Konstatē tirdzniecību ar Latvijā un Pasaulē īpaši aizsargātu dzīvnieku izstrādājumiem
Dabas aizsardzības pārvalde un Valsts policija pēdējā mēneša laikā pastiprinājusi apdraudēto savvaļas sugu izstrādājumu tirdzniecības kontroli un šajā periodā ir izņemtas dažādas preces, kas veidotas no Latvijā un Pasaulē aizsargātiem dzīvniekiem.
2017-11-22
Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz pasākumu Ķemeros “Daba aizmieg. Ko nu?”
Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrs “Meža māja” sestdien, 25. novembrī, plkst. 12.00 aicina uz bezmaksas izglītojošu pasākumu “Daba aizmieg. Ko nu?”
2017-11-22
Uzmanību – noslīdenis gravā pie Pēteralas Siguldā
Ilgstošais lietus ietekmējis dabas procesus arī Gaujas Nacionālajā parkā. Pirms dažām dienām izveidojies dubļu un māla noslīdenis vienā no Vējupītes ielejas sāngravām, tādējādi nosprostojot daudzu atpūtnieku iecienīto pastaigu taku uz Pēteralu.
2017-11-21
Līgatnes dabas takās notiks karaliskā aļņa diena
Līgatnes dabas takas sestdien, 25. novembrī, aicina ikvienu interesentu uz karaliskā aļņa dienu, lai caur zvērkopju stāstiem, radošajām darbnīcām un pastaigām dabā tuvāk iepazītu šo Latvijas lielāko dzīvnieku.
2017-11-21
Vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” skolu konkurss notiks arī šajā mācību gadā
Jaunā paaudze arī šajā mācību gadā tiek aicināta sapost Latviju nu jau pavisam drīz gaidāmajai simtgadei – paveikt darbus savas skolas teritorijas, pilsētas, pagasta, ciema izdaiļošanā un labiekārtošanā. Izsludināts konkurss!
2017-11-16
Latvijai jubilejā dāvina vēl vienu sakoptu dižkoku – Magnusovas dižozolu
Sekojot ilggadējai tradīcijai dāvināt Latvijai dzimšanas dienā sakoptu dižkoku Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas darbinieki valsts svētku nedēļā talkā sakopa Magnusovas dižozolu.
2017-11-14
Ūdensteču posmu atjaunošana pozitīvi ietekmējusi atsevišķu zivju sugu populāciju
Savulaik mākslīgi pārveidoto ūdensteču atjaunošana pozitīvi ietekmējusi atsevišķu zivju sugu populāciju, secināts Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotajā projektā “Meliorācijas sistēmu atjaunošanas ietekme uz zivju bioloģisko daudzveidību”.
2017-11-13
Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta 20 gadu jubilejas konferencē diskutēs par attīstības iespējām
Dabas aizsardzības pārvalde un Vidzemes augstskola 30. novembrī un 1. decembrī Valmierā rīko Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta 20 gadu jubilejai veltītu konferenci, lai atskatītos uz šajā laikā padarīto un spriestu par attīstības iespējām.
2017-11-09
„Dabas skaitīšanā” iegūtie dati palīdzēs pieņemt tālredzīgus lēmumus dabas saglabāšanā un tautsaimniecības attīstībā
Latvijā šogad uzsāktajā vērienīgajā biotopu kartēšanā jeb „dabas skaitīšanā” iegūtie dati palīdzēs turpmāk pieņemt tālredzīgus lēmumus dabas saglabāšanā un arī tautsaimniecības attīstībā, uzsver Dabas aizsardzības pārvalde.
2017-11-03
Rāznas Nacionālā parka konferencē vērtēs paveikto un ieskatīsies nākotnes izaicinājumos
Lai diskutētu par jau paveikto dabas aizsardzībā desmit gadu laikā un ieskatītos nākotnes izaicinājumos, Rēzeknē 23. novembrī norisināsies Rāznas Nacionālā parka 10. gadu jubilejas konference.